GALERIE


ukázky z mé tvorby

Stromy s duší

Více informací

Tajuplné lesy v mlze

Více informací

Lesní cesty v mlze

Více informací

Stromy s duší


Jedná se o fotografickou sérii, která se věnuje jedinečným stromům, převážně v krajině Bílých Karpat a Beskyd. Portréty těchto stromů jsou záměrně zachyceny způsobem, který podtrhuje důležitost jejich existence a význam. Snažím se tak zachytit jejich osobnost a rysy.

Tajuplné lesy v mlze


V tomto souboru fotografií se věnuji z mého pohledu jedinečnému momentu v lesní krajině. Mlze. Snažím se sdílet pocity, které může vnímavý poutník mlžnou lesní krajinou zažít. Pocity, které se mnohdy slovy popsat nedají a tak jako připomínku těchto zážitků, sdílím fotografie lesů v tomto hábitu přitomnosti. Protože tak vnímám mlhu, jako samu přítomnost.

Lesní cesty v mlze


Jedná se o fotografickou sérii, která navazuje na Tajuplné lesy v mlze. Tentokrát se věnuji mlhavým lesním cestám, které jsou pro mně symbolem osbní změny a růstu. Opět se snažím divákovi předat zážitky a pocity, které ve mně vyvstávají při tichých toulkách mlhavým královstvím.

KONTAKTUJ MNĚ

Pokud se ti líbí má práce a rád by jsi využil mé služby, případně máš dotaz ohledně mé tvorby, napiš mi. Rád ti tvůj dotaz zodpovím.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.