FILM


CO VŠECHNO DĚLÁM

DOKUMENTY


od námětu přes režii až po finální střih

Zachycuji příběhy lidí, kteří prošli vnitřní změnou. Autenticky zobrazuji život člověka, jeho jedinečnost a opravdovost. Věřím, že můžu přes kameru sdílet onu esenci této změny dál, mezi ostatní lidi. Tvořím srdcem od námětu přes režii a finální střih.

Žít lehce

Dokumentární série mapující životy lidí. V každém dílu je citlivě představen život daného člověka. Jedná se o jemnou až meditativní sondu do života lidí žijících svůj sen. Postupně se seznamujete s jejich pohledem na svět a necháváte se unášet krásnými záběry krajiny, ve které tito lidé žijí. Je to aktivní projekt a postupně tak vznikají další příběhy lidí. Zakoupit přístup k jednotlivým dílům můžete na mém webu Žít lehce.

Více informací

Svět Lars van de Goora

Dokumentární film o nomádském životě fotografa Lars van de Goora, díky kterému se podíváte do zákulisí jeho tvorby. Dýchne na vás atmosféra života na cestě, poznáte místa které ho inspirují. Zjistíte jakým způsobem myslí a jak se dívá skrz hledáček svého fotoaparátu na svět. Snímek se natáčel v Anglii, Španělsku a Nizozemsku.

Více informací

PROMO VIDEA


od námětu přes režii až po finální střih

Vytvářím promo-videa na klíč. Od počáteční konzultace s klientem, po návrh až k finální realizaci. Naslouchám potřebám. Hledám efektivní a vhodné řešení, které je v souladu se směřováním vaší firmy či projektu.

FUNDRAISING


od návrhu strategie kampaně až po úspěšné dokončení

Vytvářím a doprovázím FUNDRAISINGOVÉ projekty video příběhem, který chytne a zaujme. Hledáš někoho, kdo by ti pomohl s tvým fundraisingovým projektem? Máš projekt, který potřebuje podpořit vhodným videem? Pokud se ti líbí má práce neváhej mne kontaktovat.

Fotokniha, která je víc než fotoknihou

V roce 2016 jsem vytvořil svůj první Fundraisingový projekt. Cílem bylo získat finanční prostředky pro vytvoření neobyčejné fotoknihy, která zároveň vyjadřuje mé fotografické poselství jak obrazem tak slovem s  jejím dalším využitím pro osobnostní růst, terapii či výcvik.

Více informací

Svět Lars van de Goora

V roce 2018 jsem vytvořil fundraisingovou kampaň na Kickstarteru. Cílem bylo vybrat potřebnou částku na dotočení mého dokumentárního filmu o nomádském životě fotografa Lars van de Goora. Tento snímek můžete zakoupit na tomto webu.

Více informací

Žít lehce

V roce 2019 jsem vytvořil další fundraisingovou kampaň. Tentokrát na českém portále Hit-hit. Cílem bylo vybrat potřebnou částku na dokončení webových stránek pro náš projekt Žít lehce.

Více informací

KONTAKTUJ MNĚ

Pokud se ti líbí má práce a rád by jsi využil mé služby, případně máš dotaz ohledně mé tvorby, napiš mi. Rád ti tvůj dotaz zodpovím.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.